Конкурс з продажу активів

Шановні панове!

ПАТ «Промінвестбанк» повідомляє про проведення конкурсу з продажу об’єкту нерухомості.

Адреса об’єкту нерухомості: Харківська обл., м. Куп’янськ, проспект Конституції (вулиця Леніна), будинок 38

Площа:
Приміщення – 911,10 кв.м.;
Гараж – 154,20 кв. м.

Умови проведення конкурсу:
Дата початку конкурсу: 07.10.2019 р.
Строк подачі заявок на участь у конкурсі: до 11.10.2019 включно.
Початкова вартість конкурсу: еквівалент 40 000 доларів США, у т.ч. ПДВ.
Встановлений розмір кроку конкурсу: еквівалент 2 000 дол. США.
Умови оплати: 100 % від ціни продажу об’єкту нерухомості. Оплата в гривнях за курсом НБУ не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дня укладення договору купівлі-продажу.
Пропозиції, які не є кратними зазначеному кроку конкурсу, вважаються не заявленими;
Витрати покупця: збір в пенсійний фонд - 1%, плата за посвідчення договору, нотаріальні витрати.
У конкурсі приймаються заявки лише тих учасників, які надійшли до Банку у встановлений строк проведення конкурсу. Банк має право не враховувати будь-які пропозиції від потенційних покупців, що надійдуть після закінчення зазначеного строку подачі заявок.
Учасник має право подати або змінити заявку до закінчення строку проведення конкурсу. При цьому, зараховується заявка, що надійшла останньою за часом.
Договір купівлі-продажу укладається на умовах, запропонованих Банком. У випадку не згоди переможця конкурсу на укладення договору купівлі-продажу на умовах, запропонованих Банком – договір купівлі-продажу може бути не укладеним, а переможцем конкурсу визнаним учасник, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну ОН, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу (проект типової форми договору купівлі продажу додається).
Протягом 5-х робочих днів, переможець конкурсу повинен надати Банку документи, які підтверджують походження коштів на суму не менше, ніж ціна продажу об'єкта нерухомості. У випадку не підтвердження переможцем конкурсу походження коштів, Банк має право припинити роботу з переможцем конкурсу, та перейти до розгляду інших пропозицій.
Строк укладення та посвідчення договору купівлі-продажу у разі визначення переможця - 15 робочих днів. У разі не укладення та не посвідчення договору купівлі-продажу з переможцем конкурсу у встановлений строк з вини переможця, або у разі ненадходження повної оплати у встановлений договором строк, Банк має право визнати переможцем учасника конкурсу, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну об’єкту нерухомості, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу.
Банк має право відмінити результати конкурсу до укладення та посвідчення договору купівлі-продажу без пояснення причин.
Забороняється зміна форми учасника конкурсу. Якщо учасник конкурсу змінив та/або вніс додаткові умови до форми – Банк має право не враховувати дану пропозицію.
 

Інформація, яка відноситься до банківської або комерційної таємниці в частині реалізації зазначеного об’єкту нерухомості, може надаватись тільки після укладення з Банком договору про конфіденційність.

Учасники конкурсу направляють заявки за встановленою Банком формою з ціновою пропозицією на електронні адреси: real.estate.trade@pib.ua

Контактна особа зі сторони Банку: Григорій Сергійович (095)270-72-07

Завантажити форму учасника конкурсу

Завантажити перелік майна який пропонується для продажу

Завантажити проект типової форми договору купівлі продажу


Повернутися до переліку