Конкурс з продажу активів

Шановні панове!
ПАТ «Промінвестбанк» повідомляє про проведення конкурсу з продажу об’єкту нерухомості.

Адреса об’єкту нерухомості: Донецька обл.,  м. Дружківка, вулиця Кошевого О., 1а
Площа: 212,2  кв. м. (6 гаражних бокса).
Умови проведення конкурсу:
• Дата початку конкурсу: 04.03.2020
• Строк подачі заявок на участь у конкурсі: до 11.03.2020 включно.
• Початкова вартість конкурсу: еквівалент  12 000  доларів США, у т.ч. ПДВ.
• Встановлений розмір кроку конкурсу: еквівалент 1 000 дол. США.
• Умови оплати: 100 % від ціни продажу об’єкту нерухомості. Оплата в гривнях за курсом НБУ не пізніше наступного робочого дня з дня укладення договору купівлі-продажу.
• Пропозиції, які не є кратними зазначеному кроку конкурсу, вважаються не заявленими;
• Витрати покупця: збір в пенсійний фонд - 1%, плата за посвідчення договору, нотаріальні витрати.
• У конкурсі приймаються заявки лише тих учасників, які надійшли до Банку у встановлений строк проведення конкурсу. Банк має право не враховувати будь-які пропозиції від потенційних покупців, що надійдуть після закінчення зазначеного строку подачі заявок.
• Учасник має право подати або змінити заявку до закінчення строку проведення конкурсу.  При цьому, зараховується заявка, що надійшла останньою за часом.
• Договір купівлі-продажу укладається на умовах, запропонованих Банком. У випадку не згоди переможця конкурсу на укладення договору купівлі-продажу на умовах, запропонованих Банком – договір купівлі-продажу може бути не укладеним, а переможцем конкурсу визнаним учасник, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну ОН, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу (проект типової форми договору купівлі продажу додається).
• Протягом 5-х робочих днів, переможець конкурсу повинен надати Банку документи, які підтверджують походження коштів на суму не менше, ніж ціна продажу об'єкта нерухомості.  У випадку не підтвердження переможцем конкурсу походження коштів, Банк має право припинити  роботу з переможцем конкурсу, та перейти до розгляду інших пропозицій.
• Строк укладення та посвідчення договору купівлі-продажу у разі визначення переможця - 10 робочих днів. У разі не укладення та не посвідчення договору купівлі-продажу з переможцем конкурсу у встановлений строк з вини переможця, або у разі ненадходження повної оплати у встановлений договором строк, Банк має право визнати переможцем учасника конкурсу, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну об’єкту нерухомості, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу.
• Банк має право відмінити результати конкурсу до укладення та посвідчення договору купівлі-продажу без пояснення причин.
• Забороняється зміна форми учасника конкурсу. Якщо учасник конкурсу змінив та/або вніс додаткові  умови до форми – Банк має право не враховувати дану пропозицію.

Інформація, яка відноситься до банківської або комерційної таємниці в частині реалізації зазначеного об’єкту нерухомості,  може надаватись тільки після укладення з Банком договору про конфіденційність.

Учасники конкурсу направляють заявки за встановленою Банком формою з ціновою пропозицією  на електронні адреси: real.estate.trade@pib.ua

Контактна особа зі сторони Банку: Оксана Василівна (050)456-70-87


Завантажити форму учасника конкурсу
Завантажити Договір про участь у конкурсі з продажу об’єкту нерухомості