Конкурс з продажу активів


Шановні панове!
ПАТ «Промінвестбанк» повідомляє про проведення конкурсу з продажу об’єкту нерухомості.

Адреса об’єкту нерухомості: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Соборності, будинок 8, приміщення 50.40
Площа: 206,20 кв. м.

Умови проведення конкурсу:
• Дата початку конкурсу: 07.10.2019 р.
• Строк подачі заявок на участь у конкурсі: до 11.10.2019 включно.
• Початкова вартість конкурсу: еквівалент  154 650,00  доларів США, у т.ч. ПДВ.
• Встановлений розмір кроку конкурсу: еквівалент 10 000 дол. США.
• Умови оплати: 100 % від ціни продажу об’єкту нерухомості. Оплата в гривнях за курсом НБУ не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дня укладення договору купівлі-продажу.
• Пропозиції, які не є кратними зазначеному кроку конкурсу, вважаються не заявленими;
• Витрати покупця: збір в пенсійний фонд - 1%, плата за посвідчення договору, нотаріальні витрати.
• У конкурсі приймаються заявки лише тих учасників, які надійшли до Банку у встановлений строк проведення конкурсу. Банк має право не враховувати будь-які пропозиції від потенційних покупців, що надійдуть після закінчення зазначеного строку подачі заявок.
• Учасник має право подати або змінити заявку до закінчення строку проведення конкурсу.  При цьому, зараховується заявка, що надійшла останньою за часом.
• Договір купівлі-продажу укладається на умовах, запропонованих Банком. У випадку не згоди переможця конкурсу на укладення договору купівлі-продажу на умовах, запропонованих Банком – договір купівлі-продажу може бути не укладеним, а переможцем конкурсу визнаним учасник, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну ОН, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу (проект типової форми договору купівлі продажу додається).
• Протягом 5-х робочих днів, переможець конкурсу повинен надати Банку документи, які підтверджують походження коштів на суму не менше, ніж ціна продажу об'єкта нерухомості.  У випадку не підтвердження переможцем конкурсу походження коштів, Банк має право припинити  роботу з переможцем конкурсу, та перейти до розгляду інших пропозицій.
• Строк укладення та посвідчення договору купівлі-продажу у разі визначення переможця - 15 робочих днів. У разі не укладення та не посвідчення договору купівлі-продажу з переможцем конкурсу у встановлений строк з вини переможця, або у разі ненадходження повної оплати у встановлений договором строк, Банк має право визнати переможцем учасника конкурсу, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну об’єкту нерухомості, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу.
• Банк має право відмінити результати конкурсу до укладення та посвідчення договору купівлі-продажу без пояснення причин.
• Забороняється зміна форми учасника конкурсу. Якщо учасник конкурсу змінив та/або вніс додаткові  умови до форми – Банк має право не враховувати дану пропозицію.
• Купівля учасником конкурсу майна, яке розміщене в ОН (перелік майна додається).

Інформація, яка відноситься до банківської або комерційної таємниці в частині реалізації зазначеного об’єкту нерухомості,  може надаватись тільки після укладення з Банком договору про конфіденційність.

Учасники конкурсу направляють заявки за встановленою Банком формою з ціновою пропозицією  на електронні адреси: real.estate.trade@pib.ua

Контактна особа зі сторони Банку: Наталія Борисівна (093)913-79-29

 

Завантажити форму учасника конкурсу
Завантажити проект типової форми договору купівлі продажу
Завантажити перелік майна який пропонується для продажу