ПАТ «Промінвестбанк» змінює номери поточних рахунків з використанням платіжних карток

30 березня 2018 09:35

Шановні клієнти! Інформуємо, що з метою приведення діяльності у відповідність до нового Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженого Постановою Правління Національного банку України №89 від 11.09.2017, Банк здійснює наступний етап переходу на здійснення операцій з використанням платіжних карток із застосуванням інших балансових рахунків.

У зв’язку з цим, протягом квітня – червня 2018 року Банком будуть змінені номери поточних рахунків з використанням платіжних карток, які обліковувались на балансових рахунках 2625 «Кошти на вимогу фізичних осіб для здійснення операцій з використанням платіжних карток», на балансові рахунки 2620 «Кошти на вимогу фізичних осіб».

Зміна номерів рахунків жодним чином не вплине на умови їх обслуговування та режим їх функціонування.

Звертаємо увагу! Поточні рахунки з використанням платіжних карток будуть і надалі обслуговуватись на умовах укладеного з вами договору банківського рахунку.

Внесення змін до укладених договорів банківського рахунку не вимагається. Для проведення операцій за поточним рахунком вам необхідно використовувати новий номер поточного рахунку, який ви зможете дізнатись, звернувшись до відділення Банку або зателефонувавши до Контакт-Центру. Також, ви зможете побачити новий номер поточного рахунку в системі Інтернет-банкінгу.