Гуманітарна гімназія під патронатом Промінвестбанку отримує найвищі нагороди за якість освітніх послуг

16 травня 2017 14:32

Гуманітарна гімназія, засновником якої є ПАТ «Промінвестбанк», отримала найвищі нагороди за якість послуг в галузі освіти за рішенням Науково-Експертної Ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття».

За відповідність національним та міжнародним стандартам якості гімназії присуджено «Золотий символ якості національних товарів та послуг України», керівнику гімназії Савченко Діані Володимирівні присвоєно Почесне звання «Кращий керівник року», а провідні викладачі отримали Почесні грамоти.

Гуманітарна гімназія заснована в 2013 році і здійснює свою діяльність на основі ліцензії № 667, виданої Виконавчим Органом Київської Міської Ради від 15 серпня 2016 року.

Гімназія спеціалізується на наданні якісної освіти у вивченні російської, української, англійської, німецької, французської та іспанської мов. Викладання предметів міжнародної програми в учбовому закладі ведеться у відповідності з Національною освітньою програмою Великобританії (National British Curriculum).

Учбовий заклад є аккредитованим екзаменаційним центром Cambridge English Language Assessment Authorized Exam Centre UA801, підготовчим екзаменаційним центром та школою в програмі Cambridge English school.

Гімназія впроваждує освітні програми Кембриджської міжнародної екзаменаційної комісії (Cambridge International Examinations, Centre Number UA002), міжнародних екзаменаційних комісій EDEXCEL, IGCSE та IB DIPLOMA. Колектив ПАТ «Промінвестбанк» вітає колег гімназії з досягненням високих результатів в їхній почесній праці та бажає подальших успіхів та процвітання.

Коротка довідка про компанію:

Гуманітарна гімназія заснована в 2013 р. Засновник: ПАТ «Промінвестбанк». Спеціалізація: вивчення мов. Контакти: www.gymnasium.com.ua (044) 481-33-71