До уваги корпоративних клієнтів ПАТ «Промінвестбанк» - держателів корпоративних платіжних карток

04 грудня 2019 17:22

Шановні клієнти! У зв’язку з припиненням ПАТ «Промінвестбанк» співробітництва з міжнародною платіжною системою Mastercard, та оптимізацією співпраці з іншими платіжними системами, що обумовлює неможливість обслуговування Банком поточних рахунків клієнтів - юридичних осіб, операції за якими можуть здійснюватися з використанням платіжних карток (далі – картковий рахунок юридичної особи), просимо вас звернутися до ПАТ «Промінвестбанк» для закриття карткового рахунку юридичної особи та перерахування залишку коштів на інший поточний рахунок юридичної особи, відкритий в Банку.

Форма Заяви про закриття поточного рахунка з використанням платіжної картки додається. Заява про закриття поточного рахунка з використанням платіжної картки  може бути направлена до Банку за допомогою комплексу електронного банкінгу PIB-Online, поштою або передана уповноваженою особою юридичної особи нарочно працівнику відділення Банку.
Звертаємо увагу, що операції із закриття карткового рахунка юридичної особи та перерахування залишку коштів на інший поточний рахунок, Банком тарифікуватись не будуть.
У випадку не отримання Банком Заяви про закриття поточного рахунка з використанням платіжної картки протягом 15 календарних днів з дати публікації цього повідомлення на офіційному сайті ПАТ «Промінвестбанк», карткові поточні рахунки юридичної особи будуть закриті з ініціативи Банку.


З повагою,
ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК»