До уваги клієнтів-юридиних осіб ПАТ «Промінвестбанк», що обслуговуються в рамках зарплатних проектів

17 вересня 2019 16:38

Шановні клієнти! Будь ласка, ознайомтеся з переліком клієнтів-юридичних осіб, з якими ПАТ «Промінвестбанк» укладені договори про відкриття поточних рахунків з використанням платіжної картки на користь фізичних осіб, та за якими Банк надавав послуги із зарахування виплат (заробітної плати, інших виплат) на рахунки фізичних осіб (працівників підприємств).

Банком прийнято рішення про оптимізацію переліку продуктів роздрібного бізнесу, у зв’язку з чим Банк не зможе в подальшому надавати послуги за зазначеними договорами.

Відповідно до умов договорів, будь-яка сторона має право достроково розірвати договір. В такому випадку сторона, яка бажає припинити дію договору, повідомляє іншу сторону про дане   рішення за 45 (сорок п’ять) календарних днів. 

У зв’язку з неможливістю направити поштове повідомлення про розірвання договорів з причини відсутності у банку інформації про актуальну поштову адресу клієнтів, або з причини розміщення зазначених в переліку клієнтів-юридичних осіб в населених пунктах Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим, на території яких АТ «Укрпошта» не здійснює пересилання пошти, цим повідомляємо про намір ПАТ «Промінвестбанк» розірвати договори в односторонньому порядку.

Договори про відкриття поточних рахунків з використанням платіжної картки на користь фізичних осіб, укладені ПАТ «Промінвестбанк» з зазначеними в переліку клієнтами-юридичними особами, будуть вважатись розірваними в дату, яка припадає на 46 (сорок шостий) календарний день з дати публікації цього повідомлення на офіційному сайті ПАТ «Промінвестбанк».      
 

Завантажити перелік клієнтів-юридичних осіб.


З повагою, ПАТ «Промінвестбанк»