До уваги клієнтів ПАТ «Промінвестбанк»

04 грудня 2017 10:08

Шановні клієнти! Інформуємо, що Постановою №89 від 11.09.2017 року «Про затвердження нормативно-правових актів Національного Банку України з бухгалтерського обліку» Національний Банк України запровадив зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, відповідно до яких банки зобов’язані внести поетапно відповідні зміни до балансових рахунків.

Метою прийняття цього документа є забезпечення відображення в бухгалтерському обліку операцій, що здійснюються банками в Україні, згідно з Міжнародним стандартом фінансової звітності 9 «Фінансові інструменти» (у редакції 2014 р.), який діятиме з 1 січня 2018 р. 

Згідно п. 19.3. Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої Постановою Правління Національного банку України від 12.11.2003 №492, для виконання вимог НБУ Банком протягом грудня 2017 року – січня 2018 року будуть змінені номери балансових рахунків, в тому числі, номери рахунків довгострокових вкладів, які обліковувались на рахунках балансової групи 2635, на рахунки балансової групи 2630.
Зміна номерів рахунків жодним чином не вплине на умови та режим їх обслуговування. 
Зверніть увагу! Вкладні (депозитні) рахунки будуть і надалі обслуговуватись на умовах укладеного з Вами договору та не будуть потребувати обов’язкового переоформлення договорів/внесення змін в договори, укладені з клієнтами, шляхом підписання додаткової угоди про внесення змін. 

Для проведення операцій за новим рахунком Вам необхідно буде використовувати новий актуальний номер рахунку, який Ви зможете дізнатись звернувшись до відділення Банку або зателефонувавши до Контакт-Центру. Також Ви зможете побачити Ваш новий рахунок в системі Інтернет-банкінгу.