До уваги клієнтів ПАТ «Промінвестбанк»

03 липня 2020 13:17

Інформуємо Вас, що з метою реалізації стратегії ПАТ «Промінвестбанк» на ринку банківських послуг, Банком проводиться робота з оптимізації діяльності в сфері роздрібного бізнесу, в тому числі шляхом закриття рахунків фізичних осіб, відкритих у Банку.

Просимо Вас ознайомитись з переліком фізичних осіб, чиї рахунки планується закрити.

Якщо Ви знайшли себе у вказаному переліку, просимо Вас звернутися до Лівобережного відділення ПАТ «Промінвестбанк» (м. Київ, бульвар Перова, 28) для отримання залишку коштів (за умови відсутності обтяження та обмеження на розпорядження коштами, накладених на підставах, визначених законом).

У випадку не звернення Вас до відділення Банку до 20.07.2020 включно, зобов’язання ПАТ «Промінвестбанк» перед Вами будуть вважатися такими, що не можуть бути виконаними безпосередньо ПАТ «Промінвестбанк», як боржником, через відсутність Вас у місці виконання зобов’язань та ухилення Вами від прийняття виконання після повідомлення, з подальшим перерахуванням грошових коштів приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Розсосі Сергію Сергійовичу (Україна, м. Київ, пров. Музейний, буд. 4, поверх 3), де Ви зможете їх отримати при особистому зверненні, про що Ви будете повідомлені нотаріусом додатково.

Додаткову інформацію Ви можете отримати звернувшись до відділення ПАТ «Промінвестбанк» або контакт-центру за телефонами (044) 279 51 61 або 0 800 21 51 61 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

З повагою, ПАТ «Промінвестбанк».