До уваги клієнтів ПАТ «Промінвестбанк»!

20 вересня 2019 15:31

Шановні клієнти! Просимо Вас ознайомитись з переліком фізичних осіб, які є кредиторами ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», зобов’язання з повернення коштів на користь яких не можуть бути виконані безпосередньо ПАТ «Промінвестбанк», як боржником, через відсутність Вас у місці виконання зобов’язань та ухилення Вами від прийняття виконання після повідомлення.

Якщо Ви знайшли себе у наданому переліку, просимо Вас терміново звернутися до будь-якого відділення ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» або контакт-центру за телефонами (044) 279 51 61 або 0 800 21 51 61 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів). 

У випадку Вашої відсутності у відділенні Банку у 15-денний строк від дати публікації цього повідомлення, зобов’язання ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» перед Вами будуть вважатися такими, що не можуть бути виконаними безпосередньо ПАТ «Промінвестбанк», як боржником, через відсутність Вас у місці виконання зобов’язань та ухилення Вами від прийняття виконання після повідомлення, з подальшим перерахування грошових коштів приватному нотаріусу Падалці Роману Олеговичу, Київський міський нотаріальний округ (Україна, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52А, поверх 7, офіс 728, БЦ «Леонардо», +380979239999) або приватному нотаріусу Розсоcі Сергію Сергійовичу, Київський міський нотаріальний округ (Україна, м. Київ, пров. Музейний, буд.4, поверх 3), де Ви зможете їх отримати при особистому зверненні, про що Ви будете повідомлені додатково.

З повагою ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК».