До уваги клієнтів ПАТ «Промінвестбанк»!

24 травня 2019 12:59

Шановні Клієнти, інформуємо про те, що у зв’язку з запровадженням Національним Банком України міжнародного номера банківського рахунку IBAN в Україні, який стане обов’язковим для клієнтів усіх банків при здійсненні платежів як у національній, так і в іноземній валютах, ПАТ «Промінвестбанк» розпочав роботи по формуванню номерів банківських рахунків за стандартом міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). По факту закінчення технічних робіт, будуть змінені рахунки, відкриті в ПАТ «Промінвестбанк».

Клієнти – фізичні особи, зможуть дізнатися новий номер поточного рахунку звернувшись до будь-якого відділення ПАТ «Промінвестбанк», зателефонувавши до контактного центру за телефоном 0-800-21-51-61 (дзвінки по Україні безкоштовні) або побачити номер рахунку в системі Інтернет – банкінгу

Клієнти – юридичні особи, про зміну номеру поточного рахунку вас буде повідомлено за допомогою Інтернет-банкінгу «PIB-Online». При відсутності підключення до системи «PIB-Online», для отримання нових реквізитів, ви можете звернутись у відділення ПАТ «Промінвестбанк».
Більше інформації, для клієнтів – юридичних осіб, у вкладенні. 


З повагою, ПАТ «Промінвестбанк».