Види платіжних карток

VISA Platinum та MasterCard Platinum:

Цією платіжною карткою підтверджується особливий статус й найвищий рівень платоспроможності її держателя. Платіжними системами гарантовано VIP-обслуговування в будь-яких куточках світу завдяки набору послуг:

 • Екстрене (протягом 24 годин) отримання готівки на випадок втрати платіжної картки у сумі до 5 000 дол. США.
 • У будь-якій країні світу на випадок втрати / крадіжки платіжної картки - екстрена заміна платіжної картки за допомогою цілодобової служби клієнтської підтримки MasterCard Global Support Service або VISA SOS Assistance.
 • Здійснення операції в режимі STAND IN навіть у випадку, коли обслуговуючий Банк з об'єктивних причин не є доступним.
 • Отримання знижки в торгівельних організаціях України та всього світу за унікальними дисконтними програмами VISA Platinum Program (знижки в готелях, авіакомпаніях, елітних магазинах), VISA World's Best Offers (знижки в найкращих ресторанах, пунктах прокату автомобілів та ін.), MasterCard Premium Collection.
 • Отримання від платіжної системи VISA Int. відшкодування коштів на випадок крадіжки або втрати покупок; можливість подовження гарантійного терміну на товари, які було придбано за допомогою картки VISA Platinum.
 • Безкоштовне отримання в банкоматах ПАТ «Промінвестбанк» виписки з поточного рахунку з використанням платіжної картки та інформації про залишок на поточному рахунку з використанням платіжної картки в електронному вигляді.

Привілеї для власників платіжних карток MasterCard Platinum.

Привілеї для власників платіжних карток VISA Platinum.

VISA Gold та MasterCard Gold:

 • Держателям цих платіжних карток гарантовано VIP-обслуговування в будь-якому куточку світу за рахунок додаткових можливостей платіжних карток:
 • Здійснення операцій Mail Order (оплата товарів, які замовлені поштою), Phone Order (оплата товарів, які замовлені телефоном).
 • Екстрене (протягом 24 годин) отримання готівки на суму до 5 000 дол. США на випадок втрати платіжної картки.
 • Екстрене отримання нової платіжної картки на випадок її втрати.
 • Здійснення операцій в спеціальному режимі STAND IN навіть у випадку, коли з об'єктивних причин Банк не є доступним.
 • Отримання додаткових послуг, які забезпечують сервісні центри платіжних систем VISA Int. та MasterCard Int.
 • Оплата товарів та послуг в мережі Інтернет.

Привілеї для власників платіжних карток MasterCard Gold.

Привілеї для власників платіжних карток VISA Gold.

MasterCard Gold Debit (chip) and MasterCard Platinum (chip)

Це карти високого класу, які поєднують в собі всі переваги преміальних карток класу Gold та Platinum і технологію безконтактної оплати покупок. Для здійснення покупки достатньо просто доторкнутись безконтактною карткою до зчитувального терміналу на касі та покупка буде оплачена. З безконтактною карткою Mastercard ви будете оплачувати покупки значно швидше! Завдяки безконтактній технології оплата відбувається практично миттєво. Картку не потрібно передавати касиру, щоб оплатити покупку: ви повністю контролюєте процес оплати. При цьому гроші не можуть списатися двічі за одну покупку: після того, як перша оплата пройшла, термінал на касі подає звуковий сигнал і відключається.

MasterCard World Debit

World Debit Master Card - це картка надзвичайно високого класу. Вона поєднує в собі надійність, особливе ставлення і додаткові привілеї у всьому світі. Картка для тих, хто любить відкривати світ у всіх його найяскравіших проявах. Подорожуйте, відпочивайте, отримуйте нові враження - дізнавайтесь світ з World Mastercard. Вас чекають винагороди і подарунки при оплаті карткою в Україні або за кордоном. Кожен платіж - це крок назустріч незабутнім враженням і безцінному досвіду.

Visa Classic Debit

Це одна з найбільш надійних і простих у використанні карток. Даною карткою ви можете оплачувати покупки та послуги в магазинах, ресторанах, аптеках, розважальних центрах - як в Україні, так і за кордоном. Карткою можна оплачувати в мережі Інтернет комунальні рахунки, поповнювати мобільний зв'язок, робити покупки в Інтернет-магазинах тощо. І все це просто і зручно.