Антивірусний захист

Шановний Клієнте!
Звертаємо Вашу увагу на активізацію останнім часом кібер-злочинців, які використовують спеціальне програмне забезпечення (програми-віруси, трояни тощо) для зараження комп’ютерної техніки користувачів, в тому числі з метою крадіжки грошових коштів. Зазвичай таке програмне забезпечення створене для прихованого копіювання даних, а саме – реквізитів платіжних карток під час проведення оплати товарів та послуг в мережі Інтернет.
Для мінімізації ризиків, пов’язаних із зараженням зловмисним програмним забезпеченням комп’ютерної техніки, пропонуємо Вам скористатися такими загальними рекомендаціями, виконання яких здатне значно захистити від дій шахраїв:

1. Не переходьте за невідомими Вам посиланнями в електронній пошті від нелегітимних (підозрілих) сайтів.

2. Будьте вкрай уважними при роботі з електронною поштою: не відкривайте вкладення з листів невідомих відправників, незалежно від змісту.

3. Використовуйте лише ліцензійне програмне забезпечення, зокрема антивірусне ПЗ з оновленими базами.

4. Періодично (приблизно раз на тиждень) проводьте повне сканування комп’ютера за допомогою антивірусної програми.

5. Проводьте оновлення операційної системи Windows, офісного пакету та інших продуктів компанії Microsoft, а також веб-браузерів, Adobe Flash, Adobe Reader лише з офіційних сайтів розробників.

6. Працюйте на комп’ютері під обліковим записом з обмеженими правами – “user”.

7. Встановіть і перевіряйте налаштування безпеки та конфіденційності під час використання соціальних мереж у випадках розміщення даних (наприклад, на стіні «Вконтакте»).

8. Вимкніть функцію автозапуску із зовнішніх USB-пристроїв та не відкривайте файли зі змінних пристроїв без попередньої перевірки антивірусним ПЗ.

9. Уважно стежте за збереженням конфіденційних даних, включаючи паролі, логіни, тощо.

10. В таких сервісах, як Інтернет-банкінг і Клієнт-банкінг рекомендується підключати послугу мобільного банкінга, яка буде повідомляти Вас про всі операції з Вашими рахунками в Банку. Негайно інформуйте Контакт-центр ПАТ «Промінвестбанк» про всі повідомлення щодо операцій з Вашою платіжною карткою, яких Ви не здійснювали або не санкціонували. Номери телефону Контакт-центру наполегливо рекомендуємо зберегти в записник Вашого мобільного телефону для здійснення оперативної комунікації із Банком у разі необхідності:

  • 0-800-21-51-61 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні ).
  • +38 (044) 279-51-61 (для дзвінків з Києва).

Шановний Клієнте, наполегливо рекомендуємо використовувати загальноприйняті правила комп’ютерного захисту, у т.ч. в інтересах збереження особистих фінансів.
ПАТ «Промінвестбанк»

Дивіться також: