SMS-інформування щодо руху коштів на рахунках клієнтів

Послуга «SMS-інформування клієнтів щодо руху коштів на поточних рахунках з використанням платіжної картки» надає можливість клієнтам цілодобово здійснювати контроль за рухом коштів по поточному рахунку, який відкрито в ПАТ «Промінвестбанк», через надсилання SMS-повідомлень на мобільний телефон.
Користувачі послуги «SMS-інформування клієнтів щодо руху коштів на поточних рахунках з використанням платіжної картки»:

  • У будь-який час за допомогою мобільного телефону без відвідування Банку одержують інформацію про стан свого поточного рахунку.
  • Автоматично одержують на мобільний телефон інформацію про надходження і списання коштів з поточного рахунку.

Держателі платіжних карток, емітованих ПАТ «Промінвестбанк», у будь-який час за допомогою мобільного телефону і послуги «SMS-інформування клієнтів щодо руху коштів на поточних рахунках з використанням платіжної картки» мають доступ до інформації про свій поточний рахунок з використанням платіжної картки, що надає можливість контролювати стан коштів (нарахування/витрати) та істотно знизити ризик їх несанкціонованого використання.
Підключитися до послуги може будь-який Клієнт, який має відкритий поточний рахунок з використанням платіжної картки в ПАТ «Промінвестбанк». Для підключення необхідно звернутися до філії ПАТ «Промінвестбанк» за місцем відкриття поточного рахунку або зателефонувати до Контакт-центру: +38 (044)  279-51-61 (для дзвінків з Києва),  0-800-21-51-61 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні).

Дивіться також: