Переказ коштів через банкомати Банку

Держателі міжнародних платіжних карток Банку мають змогу переказати кошти зі своїх поточних рахунків з використанням платіжної картки на інші власні поточні рахунки з використанням платіжної картки або на поточні рахунки інших держателів платіжних карток з використанням платіжної картки за допомогою банкоматів ПАТ «Промінвестбанк».

Ця послуга дозволяє швидко переказати кошти своїм рідним і близьким, колегам і знайомим, що можуть знаходитись у будь-якому куточку світу, або здійснити переказ між власними платіжними картками. При цьому отримувачу нічого не потрібно робити: кошти будуть зараховані на його поточний рахунок автоматично.

Послуга доступна для всіх платіжних карток міжнародних платіжних систем (окрім корпоративних). Переказ коштів за допомогою банкоматів здійснюється виключно між поточними рахунками, що відкриті в гривнях, з використанням платіжної картки.

За здійснення переказу з держателя платіжної картки може стягується комісія згідно тарифів; інформація про комісію за цю транзакцію з'являється на екрані банкомата.
На операції переказу коштів за допомогою банкомата встановлено обмеження на суму переказу – не більше 50 000 грн. за одну операцію переказу.

Для проведення операції переказу за допомогою банкоматів ПАТ «Промінвестбанк» держателю платіжної картки необхідно вставити платіжну картку, з якої буде здійснюватися переказ коштів, у банкомат ПАТ «Промінвестбанк», ввести PIN-код, обрати в меню банкомата операцію «Переказ коштів», ввести номер платіжної картки, на яку буде здійснюватися переказ коштів, та ввести суму переказу.

Дивіться також: