Пакетні пропозиції

ПАТ «Промінвестбанк» пропонує своїм приватним клієнтам відкрити платіжну картку міжнародних платіжних систем Visa/MasterCard в рамках пакету послуг «ПІБ: Все в одному». Це фактично єдина точка доступу й управління всіма поточними рахунками та продуктами Клієнта в Банку, а також єдиний поточний рахунок для накопичення, автоматичних погашень платежів за кредитами, зарахувань зарплатних і кредитних коштів, розрахунків за товари та послуги.

Платіжні картки в рамках пакету послуг «ПІБ: Все в одному»:

Пакети для особистого використання:

  • Пакет «Активний»  безкоштовне зняття готівки в любому банкоматі та додатковий дохід на залишок грошових коштів на поточному рахунку.
  • Пакет «Дохідний»  дохід на залишок грошових коштів на поточному рахунку.

Пакети для зарахування заробітної плати:

Пенсійні та соціальні пакети:

  • Пакет «Пенсійний»  безкоштовне зняття готівки по всьому світу та додатковий дохід у на залишок грошових коштів на поточному рахунку.

Важливо:

7.06.2018

Шановні Клієнти! Інформуємо про безкоштовну заміну платіжних карток, які мають наступні перші цифри у номері картки (BIN): 557738, 523534, 523655, 517232, 535228.

Для перевипуску карток необхідно звернутися в банк та обрати один з рівноцінних продуктів із продуктової лінійки банку. Будь ласка, за детальною інформацією зверніться до цілодобового контактного центру за телефонами: 0 800 21 51 61, (044) 279 51 61 або до найближчого відділення ПАТ «Промінвестбанк».