Інтернет-банк

Система Інтернет-банку – це сучасний засіб доступу до банківських продуктів, що дозволяє Клієнту самостійно керувати власними поточними рахунками.
Для початку роботи Вам необхідно пройти безкоштовну процедуру реєстрації в системі Інтернет-банку. Перейти на сторінку онлайн-реєстрації Ви можете, натиснувши кнопку «Зареєструватися в Інтернет-банку», яку розміщено нижче, а далі перейдіть за посиланням «Реєстрація нового користувача».

Процедура онлайн-реєстрації в системі Інтернет-банку – це економія Вашого часу, оскільки для її проходження Вам немає потреби особисто відвідувати відділення Банку. Для того, щоб зареєструватися в системі, Вам потрібні лише мобільний телефон, комп'ютер з доступом до мережі Інтернет та наявність власної адреси електронної пошти, а також відкритий рахунок у банку ПАТ «Промінвестбанк» 2620.

Після закінчення процедури реєстрації в системі Інтернет-банку Ви отримуєте доступ до нових можливостей та сервісів Банку, не виходячи з дому.

Інтернет-банк надає Клієнту можливість:

  • Відстежувати стан своїх поточних рахунків.
  • Отримувати інформацію по депозитах.
  • Контролювати стан кредитних продуктів.
  • Проводити різні перекази коштів з поточних рахунків у гривні.
  • Замовляти банківські послуги та продукти.
  • Оформлювати запити до служб підтримки Банку.

Система Інтернет-банку від ПАТ «Промінвестбанк» містить новітні засоби безпеки і захисту електронних даних.

Увага! Пароль для входу до Інтернет-банку необхідно зберігати в таємниці. По закінченні роботи Вам необхідно вийти з Інтернет-банку та закрити вікно. Ніколи не залишайте без нагляду відкрите вікно системи. Завжди дотримуйтеся вимог безпеки при використанні Інтернет-банку.

Мобільна версія додатку доступна в тестовому режимі. Завантажити додаток ви можете в Google Play та App Store.

Умови користування системою Інтернет-банку